Pierwszy śnieg za oknem – LKM już blisko!

In Bez kategorii Posted

Na podwórku biało od śniegu, a to oznacza, że zimowa edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu tuż za rogiem. Czego możemy się spodziewać po styczniowej edycji tej charytatywnej sportowej fiesty?

Najpierw pewniaki. Data – 6 stycznia 2018. Miejsce – Hala Widowiskowo-sportowa w Rybniku-Boguszowicach. Cel – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

Jak co roku Legendarny Kosmiczny Mecz w swojej zimowej odsłonie odbywa się pod skrzydłami WOŚP, wspierając tym samym zbiórkę akcji Jerzego Owsiaka. Podczas LKM będzie można nie tylko wrzucić parę monet do puszek wolontariuszy – odbędzie się także tradycyjna licytacja fantastycznych gadżetów.

Co jednak z samym meczem? – Nie możemy zdradzić żadnych detali – mówi Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów, jeden z organizatorów wydarzenia. – LKM znany jest z tego, że zaskakuje widzów na każdym kroku i zadbamy o to, by ta edycja nie odbiegła od tej tradycji – dodaje. Standardowo więc lista gości dopinana będzie do pierwszego gwiazdka. Przypomnijmy, że w boguszowickiej hali gościli już przedstawiciele największych kabaretów i zespołów w Polsce, na parkiecie pojawiali się znani z telewizji i kinowych ekranów aktorzy, celebryci i sportowcy, którzy zdobywali na krajowym i międzynarodowym podwórku najwyższe laury.

Kolejny charytatywny mecz odbędzie już za nieco ponad miesiąc. W tym okresie możemy się więc spodziewać kilku ciekawych ogłoszeń – dotyczących składu i skrzętnie ukrywanych atrakcji. Śledźcie nasz portal, by dowiedzieć się więcej! Tymczasem – SIEMA!