Kolejny Kosmiczny Mecz za nami!

In Bez kategorii Posted

Wielkie gwiazdy, pełna hala widzów, świetna atmosfera i szczytny cel – tak w kilku słowach podsumować można zimową edycję LKM 2018!

Zawodnicy, publika, organizatorzy i partnerzy – wszystkie elementy widowiska zagrały w jednej drużynie, a raczej orkiestrze – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Kolejny już raz udało się zebrać w jednym miejscu fantastycznych ludzi, którzy dla dobra innych poświecili swój czas, energię, pieniądze oraz czasami zdrowie – a wszystko po to, by nieść pomoc i pokazać, że dobro zwycięża zawsze. Kolejna edycja LKM za nami i kolejny raz miło nam poinformować, że do puszek WOŚP dorzuciliśmy ponad 20 tysięcy złotych!

– Choćbym miał tutaj z balkonikiem przyjeżdżać, to zawsze będę z wami – mówił po meczu w jednym z wywiadów Irek Bieleninik, jeden z stałych zawodników LKM. Mieliśmy jednak w tym roku także wielu debiutantów – m.in. Katarzyna Pakosińska czy kabaret Paranienormalni. – Tutaj jest fantastyczna atmosfera. Pierwszy raz zostaliśmy zaproszeni na ten legendarny mecz i choć niewiele się przygotowywaliśmy, to chyba wypadamy całkiem nieźle – mówił Robert Motyka z Paranienormalnych. Nie zabrakło także innych atrakcji, w tym niecodzienny koncert w wykonaniu Legendarnego Kosmicznego Bandu czy pokaz efektownych wsadów, które całą halę wprawiły w osłupienie!

Więcej szczegółów, wywiady oraz ciekawostki w naszej relacji wideo.